KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277301
nr 1727 7301
Albrecht Grueber (1847- 1888), Interiör med sittande man. Signerad, Olja på duk, 31x24 cm, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Kondition: mindre färgbortfall
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:41:35
29/9 14:08:25